Періодичні розв’язки нелінійних різницевих рівнянь і їх властивості

Встановлено достатні умови існування і єдиності N-періодичного розв’язку (N – ціле додатне число) широкого класу систем нелінійних різницевих рівнянь і досліджено його властивості при Ε→0

Рік видання: 
2010
Номер: 
4
УДК: 
517.9
С. 5–9, укр., Бібліогр.: 7 назв.
Література: 

1. Мартынюк Д.И. Лекции по качественной теории разностных уравнений. — К.: Наук. думка, 1972. — 250 с.
2. Пелюх Г.П. Исследование структуры множества непрерывных решений систем нелинейных разностных уравнений с непрерывным аргументом // Укр. мат. журн. — 2007. — 59, № 1. — С. 99—108.
3. Пелюх Г.П. К теории линейных разностных уравнений с периодическими коэффициентами // Докл. АН РАН. — 1994. — 336, № 4. — С. 451—452.
4. Пелюх Г.П. О представлении асимптотических решений нелинейных разностных уравнений // Укр. мат. журн. — 1990. — 42, № 7. — С. 939—944.
5. Шарковский А.Н., Майстренко Ю.Л., Романенко Е.Ю. Разностные уравнения и их приложения. — К.: Наук. думка, 1986. — 280 с.
6. Agarwal R.P., Romanenko E.Yu. Stable periodic solutions of difference equations // Appl. Math. Lett. — 1998. — 11, N 4. — C. 81—84.
7. Guldberg A.,Wallenberg G. Theorie der linear differenzengleichungen. — Berlin, 1911. — 288 S.

Текст статтіРозмір
2010-4-1.pdf227.41 КБ