Подолян О.О.

Подолян Олександр Олександрович, аспірант Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”.

Технологія ультразвукового контролю заповнення підмуфтового простору клеєзварної муфти трубопроводів

Запропоновано спосіб контролю заповнення підмуфтого простору клеєзварної муфти за допомогою ультразвукових методів неруйнівного контролю. Проведено аналіз використання ультразвукового методу неруйнівного контролю заповнення підмуфтового простору самотвердіючою речовиною як з компаундними заповненням підмуфтового простору, так і з заповненням розплавленим металом.

Система контролю якості монтажу клеєзварної муфти на магістральному газопроводі високого тиску

Запропоновано структуру системи контролю якості монтажу клеєзварної муфти на магістральному газопроводі високого тиску, що містить вимірювач інформаційних параметрів, обчислювач оптимальних значень даних параметрів та аналізатор, що оцінює невідповідність вимірюваних значень оптимальним, а також дає пропозицію для подальших дій системі керування для усунення цієї невідповідності. Розглянуто вплив на ефективність посилення трубопроводу геометричних параметрів труби й муфтової конструкції, міцнісних параметрів матеріалу підмуфтового шару й технологічних параметрів формування підмуфтового шару.