Півторак Д.О.

Півторак Діана Олександрівна, студентка Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”.

Алгоритм кодування зображення об’єкта фотографування, що має великий діапазон яскравості

Запропоновано алгоритм кодування зображення об’єкта фотографування, що має великий діапазон яскравості. Алгоритм дає можливість досягти високої якості зображення об’єкта зйомки за рахунок складання його з найбільш інформативних елементів зображень об’єкта, отриманих за однакових зовнішніх умов і різних експозицій. Алгоритм кодує результуюче HDR-зображення (зображення з великим динамічним діапазоном) із серії LDR-зображень (зображень з низьким динамічним діапазоном), отриманих у результаті брекетингу експозиції або брекетингу світлочутливості приймача оптичного випромінювання.

Алгоритм підвищення якості результуючого зображення з використанням брекетингу експозиції

Запропоновано алгоритм підвищення якості результуючого зображення з використанням декількох зображень, сформованих за допомогою брекетингу експозиції без попереднього перетворення до зображення з великим динамічним діапазоном (HDR).

Комбінований спосіб реєстрації зображення об’єкта з широким динамічним діапазоном яскравостей

Запропоновано комбінований спосіб реєстрації зображення, який дає можливість погодити динамічний діапазон яскравості об’єктів спостереження з динамічним діапазоном фоторегістратора.